
10k Yellow Gold Cable Link Chain (0.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This cable link chain comes in 10k yellow gold and has a width of 0.50 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.02 in |
This item will be shipped on next business day!
This cable link chain comes in 10k yellow gold and has a width of 0.50 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.02 in |
Description
This item will be shipped on next business day!
This cable link chain comes in 10k yellow gold and has a width of 0.50 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.02 in |























