
10k Yellow Gold Light Rope Chain (1.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This light rope chain comes in 10k yellow gold and has a width of 1.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.06 in |
This item will be shipped on next business day!
This light rope chain comes in 10k yellow gold and has a width of 1.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.06 in |
Description
This item will be shipped on next business day!
This light rope chain comes in 10k yellow gold and has a width of 1.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.06 in |























