
10k Yellow Gold Lite Rope Bracelet (5.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
This lite rope bracelet chain comes in 10k yellow gold and has a width of 4.5 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 4.50 mm |
This item will be shipped on next business day!
This lite rope bracelet chain comes in 10k yellow gold and has a width of 4.5 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 4.50 mm |
Original: $984.00
-65%$984.00
$344.40Description
This item will be shipped on next business day!
This lite rope bracelet chain comes in 10k yellow gold and has a width of 4.5 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 4.50 mm |























