
10K Yellow Gold Lite Rope Chain (2.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This lite rope chain comes in 10K yellow gold and has a width of 2.5mm.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.10 in |
This item will be shipped on next business day!
This lite rope chain comes in 10K yellow gold and has a width of 2.5mm.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.10 in |
Original: $986.00
-65%$986.00
$345.10Description
This item will be shipped on next business day!
This lite rope chain comes in 10K yellow gold and has a width of 2.5mm.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.10 in |























