
1 / 12
+7
10k Yellow Gold Oval Cable Link Chain (0.97 mm)
This item will be shipped on next business day!
This oval cable link chain comes in 10k yellow gold and has a width of 0.97 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.03 in |
This item will be shipped on next business day!
This oval cable link chain comes in 10k yellow gold and has a width of 0.97 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.03 in |
$321.00
10k Yellow Gold Oval Cable Link Chain (0.97 mm)—
$321.00
Description
This item will be shipped on next business day!
This oval cable link chain comes in 10k yellow gold and has a width of 0.97 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.03 in |























