
10k Yellow Gold Singapore Chain (2.20 mm)
This item will be shipped on next business day!
This Singapore chain comes in 10k yellow gold and has a width of 2.2 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Singapore |
| Chain Type: | Singapore |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Singapore |
| Width: | 0.09 in |
This item will be shipped on next business day!
This Singapore chain comes in 10k yellow gold and has a width of 2.2 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Singapore |
| Chain Type: | Singapore |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Singapore |
| Width: | 0.09 in |
Description
This item will be shipped on next business day!
This Singapore chain comes in 10k yellow gold and has a width of 2.2 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Singapore |
| Chain Type: | Singapore |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Singapore |
| Width: | 0.09 in |























