
14k White Gold French Cable Chain Bracelet (4.80 mm)
This item will be shipped on next business day!
This french cable chain bracelet comes in 14k white gold and has a width of 4.8 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.19 in |
This item will be shipped on next business day!
This french cable chain bracelet comes in 14k white gold and has a width of 4.8 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.19 in |
Original: $6,987.00
-65%$6,987.00
$2,445.45Description
This item will be shipped on next business day!
This french cable chain bracelet comes in 14k white gold and has a width of 4.8 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.19 in |























