
14k White Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
This item will be shipped on next business day!
This super flex herringbone chain comes in 14k white gold and has a width of 4.60 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Herringbone |
| Chain Type: | Herringbone |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Herringbone |
| Width: | 0.20 in |
This item will be shipped on next business day!
This super flex herringbone chain comes in 14k white gold and has a width of 4.60 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Herringbone |
| Chain Type: | Herringbone |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Herringbone |
| Width: | 0.20 in |
Original: $2,777.00
-65%$2,777.00
$971.95Description
This item will be shipped on next business day!
This super flex herringbone chain comes in 14k white gold and has a width of 4.60 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Herringbone |
| Chain Type: | Herringbone |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Herringbone |
| Width: | 0.20 in |























