
14k Yellow Gold Black Onyx Paperclip Gem Link Bracelet (7.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
An exquisite 14k yellow gold paperclip gem link bracelet, highlighting a blend of gold and black onyx links in a contemporary style. Bracelet is 7 1/2 inches long and secured with lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 7.00 mm |
This item will be shipped on next business day!
An exquisite 14k yellow gold paperclip gem link bracelet, highlighting a blend of gold and black onyx links in a contemporary style. Bracelet is 7 1/2 inches long and secured with lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 7.00 mm |
Original: $4,189.00
-65%$4,189.00
$1,466.15Description
This item will be shipped on next business day!
An exquisite 14k yellow gold paperclip gem link bracelet, highlighting a blend of gold and black onyx links in a contemporary style. Bracelet is 7 1/2 inches long and secured with lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 7.00 mm |























