
1 / 2
14k Yellow Gold Curb ID Bracelet (4.70 mm)
This item will be shipped on next business day!
14k yellow gold curb ID bracelet featuring a small chain and a secure lobster clasp, elegantly designed for everyday wear. Bracelet is 7 inches and 8 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 4.70 mm |
This item will be shipped on next business day!
14k yellow gold curb ID bracelet featuring a small chain and a secure lobster clasp, elegantly designed for everyday wear. Bracelet is 7 inches and 8 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 4.70 mm |
Select Size
Select MetalName
From $637.00
Original: $1,820.00
-65%14k Yellow Gold Curb ID Bracelet (4.70 mm)—
$1,820.00
$637.00Description
This item will be shipped on next business day!
14k yellow gold curb ID bracelet featuring a small chain and a secure lobster clasp, elegantly designed for everyday wear. Bracelet is 7 inches and 8 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 4.70 mm |























