
14k Yellow Gold Glacier Bracelet (8.10 mm)
This item will be shipped on next business day!
14k yellow gold glacier bracelet with a box figure 8 clasp, showcasing a sleek design. Bracelet is 7 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 8.10 mm |
This item will be shipped on next business day!
14k yellow gold glacier bracelet with a box figure 8 clasp, showcasing a sleek design. Bracelet is 7 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 8.10 mm |
Original: $5,756.00
-65%$5,756.00
$2,014.60Description
This item will be shipped on next business day!
14k yellow gold glacier bracelet with a box figure 8 clasp, showcasing a sleek design. Bracelet is 7 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 8.10 mm |























