
1 / 4
14k Yellow Gold Rib Link Bracelet (7.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
This Rib Link bracelet is beautifully crafted in 14k yellow gold with a high polish finish and closes with a box clasp. Measuring at an 7 inches length.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Link |
| Width: | 0.28 in |
This item will be shipped on next business day!
This Rib Link bracelet is beautifully crafted in 14k yellow gold with a high polish finish and closes with a box clasp. Measuring at an 7 inches length.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Link |
| Width: | 0.28 in |
$3,320.00
14k Yellow Gold Rib Link Bracelet (7.00 mm)—
$3,320.00
Description
This item will be shipped on next business day!
This Rib Link bracelet is beautifully crafted in 14k yellow gold with a high polish finish and closes with a box clasp. Measuring at an 7 inches length.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Link |
| Width: | 0.28 in |























