
14k Yellow Gold Round Pave Franco Chain (4.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
This round pave franco chain comes in 14k yellow gold and has a width of 4.0 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Franco |
| Chain Type: | Franco |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Franco |
| Width: | 0.16 in |
This item will be shipped on next business day!
This round pave franco chain comes in 14k yellow gold and has a width of 4.0 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Franco |
| Chain Type: | Franco |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Franco |
| Width: | 0.16 in |
Original: $14,240.00
-65%$14,240.00
$4,984.00Description
This item will be shipped on next business day!
This round pave franco chain comes in 14k yellow gold and has a width of 4.0 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Franco |
| Chain Type: | Franco |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Franco |
| Width: | 0.16 in |























