
1 / 8
+3
18k Rose Gold Classic Box Chain (0.60 mm)
This item will be shipped on next business day!
This classic box chain comes in 18k rose gold and has a width of 0.60 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Box |
| Chain Type: | Box |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Box |
| Width: | 0.02 in |
This item will be shipped on next business day!
This classic box chain comes in 18k rose gold and has a width of 0.60 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Box |
| Chain Type: | Box |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Box |
| Width: | 0.02 in |
$630.00
18k Rose Gold Classic Box Chain (0.60 mm)—
$630.00
Description
This item will be shipped on next business day!
This classic box chain comes in 18k rose gold and has a width of 0.60 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Box |
| Chain Type: | Box |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Box |
| Width: | 0.02 in |























