
18k Yellow Gold Bead Chain 1.5mm (1.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This non diamond cut bead chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Bead |
| Chain Type: | Bead |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Bead |
| Width: | 0.06 in |
This item will be shipped on next business day!
This non diamond cut bead chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Bead |
| Chain Type: | Bead |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Bead |
| Width: | 0.06 in |
Original: $1,691.00
-65%$1,691.00
$591.85Description
This item will be shipped on next business day!
This non diamond cut bead chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Bead |
| Chain Type: | Bead |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Bead |
| Width: | 0.06 in |























