
Coach Women's Boyfriend
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 21mm |
| Brand Name: | Coach |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Foldover |
| Collection: | Boyfriend |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 42mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Chronograph |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 21mm |
| Brand Name: | Coach |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Foldover |
| Collection: | Boyfriend |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 42mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Chronograph |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Original: $220.00
-65%$220.00
$77.00Description
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 21mm |
| Brand Name: | Coach |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Foldover |
| Collection: | Boyfriend |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 42mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Chronograph |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |























