
Silk Rope Chain Bracelet in 14k Yellow Gold (3.70 mm)
This item will be shipped on next business day!
Silk rope chain bracelet crafted in 14k yellow gold measuring 3.7 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Rope |
| Width: | 0.15 in |
This item will be shipped on next business day!
Silk rope chain bracelet crafted in 14k yellow gold measuring 3.7 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Rope |
| Width: | 0.15 in |
Original: $2,114.00
-65%$2,114.00
$739.90Description
This item will be shipped on next business day!
Silk rope chain bracelet crafted in 14k yellow gold measuring 3.7 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Rope |
| Width: | 0.15 in |























